Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Przegląd

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Przegląd

    OK, ponieważ ten temat wzbudza u co najmniej jednej osoby niezdrowe emocje, uznajmy go za zamknięty. Konkludując można przyjąć, że trafienie interesującego, zgodnego z oczekiwaniami (marzeniami) każdego chcącego kupić używane auto egzemplarza O2 w kwocie 30.000zł jest trudne, ale możliwe.
    Thundi, dzięki za info...

  • #2
    [O1] Przegląd

    Czesc Wszystkim

    Posiadam Skoda Octavie Tour 1,9 TDI która za chwilkę będzie miała 1 rok. W tej chwili mam przejechane 25 tys km. Pytałem w serwisie, co ile trzeba zrobić przegląd (wymiana oleju, filtrów itp). oni twierdzą, że komuter mi "powie" kiedy mma jechać na przegląd. Jakie sa Wasze doświadczenia, co ile km komputer wskazuje koniecnzośc odwiedziń serwisu? Pytam bo wybieram sie na daleki wyjazd (szacuje ze zrobie około 5 tys km), i zastanawiam sie czy zrobic przeglad przed wyjazdem, czy po powrocie
    Octavka

    Komentarz


    • #3
      insmawa, tamat wiele razy poruszany na forum. Zalezy od rodzaju przeglądów jaki masz ustawiony. Np. QG1 ma co dwa lata lu co około 28 tyś , QG0 masz co rok lub 15 tyś km. W książce serwisowej masz wszystko opisane.

      Przyciskiem od kasowania km dziennych możesz sprawdzić ile zostało km i dni Ci do przeglądu-trzeba go na kilka sekund wcisnąć. Tak jest w systemie przeglądów QG1.
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        insmawa, dokładnie jak mówi AdamB, ale pamiętaj również że ASO problemu robić nie będzie jak przyjedziesz tysiąc czy dwa wcześniej / później

        a przynajmniej nie powinno :diabelski_usmiech
        Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez AdamB
          Przyciskiem od kasowania km dziennych możesz sprawdzić ile zostało km i dni Ci do przeglądu-trzeba go na kilka sekund wcisnąć. Tak jest w systemie przeglądów QG1.
          W O2 tak jest ale w O1 nie
          insmawa, jak chcesz mieć spokój to zrób przegląd przed dalekim wyjazdem
          Była: O1 1.6 MPI
          Jest: O3 1.2 TSI

          Komentarz


          • #6
            sorki, może jako nowy użytkownik formu i skody nie bardzo wszystko rozumiem. W ksiazce serwisowej nie mam wpisanych km, ale mam napisane ze według wskazań komputera. I tak mówią też w serwisie. Mam w każdym bądź razie silnik 1,9 TDI 101KM (ponoć to silnik już od octavia II) Spróbuje tej opcji z kasowaniem licznika, moze coś pokaże ciekawego )
            Dzieki
            Octavka

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X